Proces zamówienia

Najpierw wyślij zapytanie na emaila określając w nim:

 • czy potrzebujesz blatów granitowych, schodów, parapetów czy też innego rodzaju elementów z kamienia
 • przybliżone wymiary elementów (pomocny będzie też skan / fotografia projektu lub odręcznego rysunku)
 • jaki gatunek / kolor kamienia Ci odpowiada
 • miejscowość dostawy lub montażu
 • inne istotne dla Ciebie szczegóły
 • prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy: tel. 608 072 831, dmlgranit@o2.pl.

 

Poniżej kilka sposobów zamówienia pomnika w naszej firmie:

 1. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego zakładu celem wybrania nagrobka wg. Państwa gustu i oczekiwań. Wykonujemy pomniki tradycyjne, pomniki nowoczesne – pojedyńcze i podwójne. Jeśli nie znajdziecie Państwo na naszej ekspozycji pomnika, którego szukacie, to oczywiście służymy fachowym doradztwem i kompleksową realizacją. Sugerujemy wcześniej umówić się na spotkanie. Prosimy o informację czy posiadają Państwo grób ziemny czy murowany (zwany piwniczką czy grobowcem), czy nie posiadają Państwo grobu.
 2. Jeśli macie Państwo wybrany pomnik na danym cmentarzu lub widzieliście pomnik który się Państwu podoba to istnieje możliwość spotkania na tym cmentarzu i określenie kosztów związanych z wykonaniem identycznego pomnika lub z ustalonymi zmianami.
 3. Wybierając typowy pomnik istnieje możliwość zamówienia pomnika przez internet. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem to odnośnie szczegółów takiej oferty i zamówienia prosimy o kontakt pod nr tel. 608 072 831
 4. W szczególnych przypadkach dla osób starszych i niezmotoryzowanych istnieje możliwość przywiezienia Państwa na naszą wystawę gdzie jest bardzo duży wybór gotowych wyprodukowanych przez nasz zakład pomników.
 5. Inne formy… prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy: tel. 608 072 831, dmlgranit@o2.pl.

 

Dbamy o zadowolenie Naszych Klientów!