Oferujemy szeroki wybór nagrobków granitowych – pomniki pojedyncze, nagrobki podwójne, płyty nagrobne. Posiadamy przygotowane już wzory, ale specjalizujemy się w projektach indywidualnych – eleganckich i oryginalnych tworzonych na zamówienie klienta. Realizujemy projekty nagrobków na zamówienie. Pod klienta dobieramy również rodzaj i odcień kamienia, z jakiego pomnik ma być wykonany. Jesteśmy gwarancją wysokiej jakości i estetyki wykonania nagrobków.

Zakup nagrobka to niełatwa decyzja, ponieważ każdy chce odpowiednio uczcić pamięć najbliższych. Nasza firma kamieniarska oferuje szeroki asortyment, pozwalający na dopasowanie typu pomnika, dodatków oraz ceny do indywidualnych potrzeb.

Nasz zakład kamieniarski DML Granit wykonuje zarówno klasyczne, jak i nowoczesne nagrobki a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każdemu Klientowi pomagamy dobrać odpowiedni wzór tablicy nagrobnej, rodzaj materiału oraz wykończenia – jednocześnie wpisując się w przeznaczony na ten cel budżet. Wszystkie nasze wyroby powstają każdorazowo od podstaw w naszym nowoczesnym parku maszynowym.

Zamówienia realizujemy nie tylko w okolicach Częstochowy. Posiadamy dużą bazę projektów pomników. Nagrobki wykonujemy też wzorując się na wskazanym przez Klienta pomniku na cmentarzu. Nasze nagrobki powstają zawsze z materiału pierwszego gatunku. Dokładny koszt oraz czas, w jakim nagrobek będzie wykonany, Klient poznaje po określeniu ostatecznego wyglądu pomnika.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem na zlecenie pomników i nagrobków z wysokiej jakości kamienia naturalnego. Swoje usługi oferujemy w Częstochowie, Konopiskach i najbliższych okolicach.

Nasze pomniki i nagrobki to gwarancja wysokiej jakości – zadzwoń!

Kamieniarstwo to rzemiosło wymagające solidności, precyzji i troski o każdy detal realizacji. DML Granit spełnia te wymagania!

Pomniki pojedyńcze:

 

Pomniki podwójne: